پیراهن راه راه مردانه

یکی از جذاب‌ترین پیراهن‌هایی که می‌تواند استایل مردانه شما را به زیباترین و جذاب‌ترین حالت ممکن نشان دهد، پیراهن راه راه مردانه است. برای انتخاب یک پیراهن مردانه جذاب که تناسب اندام‌تان را حفظ کند، باید مدلی را انتخاب کنید که به استایل شما می‌آید. انتخاب شما در بین انواع پیراهن‌های مردانه راه راه، همچون پیراهن راه راه افقی و عمودی مردانه می‌تواند انقلابی در استایل‌تان ایجاد کند.

انواع پیراهن راه راه مردانه

پیراهن‌های راه راه مردانه انواع مختلفی دارند. انواع پیراهن‌های راه راه مردانه شامل موارد زیر است:

پیراهن راه راه ریز

این نوع پیراهن‌ها از خطوط راه راه ریز تشکیل شده است. این نوع پیراهن باعث می‌شود تا اندام مردانه‌ شما ظریف‌تر و باریک‌تر به نظر برسد. مدل راه راه ریز، اغلب در محل کار استفاده می‌کنند.

پیراهن راه راه پهن

این مدل از پیراهن‌ها بیشتر حالت کژوال دارد. به یاد داشته باشید پیراهن راه راه پهن برای استفاده در محل کار رسمی مناسب نیست.

پیراهن راه راه درشت

مدل پیراهن‌های راه راه درشت که از خطوط افقی تشکیل شده باشد،  سینه و شکم را بزرگتر نشان می‌دهد و راه راه درشت عمودی قدتان را بلندتر می‌کند.

پیراهن راه راه بنگال

این نوع پیراهن، از بنگال هندوستان آمده است. پیراهن‌های بنگالی را می‌توانید در استایل‌های کژوال و پوشش‌های رسمی و کاری به کار ببرید.

پیراهن راه راه مدادی

پیراهن راه راه مدادی ترکیبی از پیراهن راه راه بنگال و پیراهن راه راه پهن است.

پیراهن راه راه مردانه اسپرت

با پوشیدن پیراهن‌های مردانه اسپرت بیشتر احساس ورزیدگی دارید. این نوع پیراهن‌ها همانطور که از اسم‌شان مشخص هست، برای استایل اسپرت مناسب است. در قسمت شانه‌ها تنگ‌تر بوده و فرم بدن را چهارشانه‌تر نشان می‌دهد. با این نوع پیراهن به همراه یک شلوار جین، استایل شیک و جذاب و جوان پسندانه‌ای دارید. می‌توانید با اضافه کردن اکسسوری‌هایی مثل ساعت یا گردنبند، جذابیت‌تان را بیشتر کنید.

پیراهن راه راه سفید و مشکی مردانه

استفاده از این نوع پیراهن به یک اعتماد به نفس و هماهنگی در استایل‌تان نیاز دارد. هیچ تفاوتی ندارد در چه سنی قصد استفاده از پیراهن راه راه سفید مشکی را دارید. فقط در نظر داشته باشید که خطوط نازک افقی سیاه و سفید شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

قیمت پیراهن های راه راه مردانه

بسته به جنس، نوع و طرحی که انتخاب می‌کنید، جیب دار یا بدون جیب بودن، آستین دار یا بدون آستین، پیراهن‌های راه راه مردانه قیمت متفاوتی دارند. شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی سال ست بهترین و باکیفیت‌ترین جنس پیراهن راه راه را با قیمت مناسب و عالی خریداری کنید.

 خرید اینترنتی پیراهن راه راه مردانه از سال ست

امکان خرید اینترنتی پیراهن راه راه مردانه، شما را از رفتن به بازار، ترافیک و شلوغی خیابان، راحت کرده است. در هر کجایی از ایران که هستید، می‌توانید با چند کلیک ساده، با دانستن سایز مناسب و در نظر گرفتن سلیقه‌تان، نسبت به خرید پیراهن راه راه مردانه اقدام کنید. اطلاعات و راهنمای انتخاب سایز به طور کامل در سایت قرار دارد. ضمن اینکه بعد از دریافت سفارش در صورتی که پیراهن، سایزتان نبود، می‌تواند با رعایت شرایط مرجوعی تا ۷ روز، پس از خرید آن را مرجوع کنید.

نمایش دادن همه 1 نتیجه

اطلاع از پیشنهاد‌های‌ ویژه
سال‌ست را دنبال کنید
× پشتیبانی سال‌ست