شلوار پارچه ای مردانه و شلوار کتان مردانه

 شلوار کتان و پارچه ای

نمایش دادن همه 13 نتیجه

شلوار پارچه‌ای مردانه در هر دو استایل کلاسیک و کژوال کاربرد دارد ولی جز اصلی در استایل رسمی و کلاسیک است. شلوار کتان مردانه به دلیل راحتی برای موقعیت‌های نمیه رسمی مانند استفاده در محل کار محبوب و کاربردی است.

خرید شلوار پارچه ای و کتان مردانه

از ضروریات کمد لباس آقایان داشتن شلوار در انواع متفاوت است. برای خرید شلوار کتان و پارچه‌ای مردانه به صفحه این محصولات در سایت سال‌ست مراجعه فرمایید.

انواع شلوار کتان و پارچه ای مردانه

این شلوارها بر اساس قواره، طرح و جنس پارچه در مدل‌های مختلفی وجود دارند. هر فردی با توجه به سلیقه شخصی، استایل و موقیعت استفاده مدل مورد نیاز خود را انتخاب می‌کند.

شلوار کتان کلاسیک مردانه

این شلوار برای استایل کلاسیک و موقعیت‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فاق نسبتا بلندی دارد و قواره آن معمولا راسته است.

شلوار کتان جذب یا Slim

این مدل در استایل کژوال و موقعیت‌های غیر رسمی مانند میهمانی‌های دوستانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. شلوار کتان جذب را با پیراهن مردانه جذب می‌توانید ست کنید.

شلوار کتان دمپا کش

این مدل شلوار با کفش مردانه اسپرت سفید استایل کژوال محبوب امروزی را برای شماایجاد می‌کند. پوشیدن این نوع شلوار به دلیل راحتی برای سفر و گردش بسیار کاربردی است.

شلوار پارچه‌ای کلاسیک مردانه

این نوع شلوار مردانه در استایل رسمی و کلاسیک کاربرد دارد. کفش رسمی، کت و پیراهن رسمی در کنار یک شلوار پارچه‌ای راسته مردانه تیپ رسمی جذابی برای شما ایجاد خواهد کرد. این محصول با فاق نسبتا بلند و برش راسته تولید می‌شود. شلوار پارچه‌ای مردانه ایرانی معمولا در همین سبک تولید می‌شود.

شلوار پارچه‌ای اسپرت مردانه

این مدل شلوار پارچه‌ای جدید امروزه طرفداران خاص خود را دارد. در استایل کژوال این نوع شلوار پارچه‌ای مردانه تنگ با پیراهن اسلیم فیت و کفش راحتی مردانه بندی ست می‌شود. شلوار پارچه‌ای مردانه طوسی از رنگ‌های کاربردی و پر طرفدار در این مجموعه است.

قیمت شلوار پارچه ای و کتان مردانه در بازار

جنس پارچه و کیفیت دوخت تاثیر زیادی در قیمت این محصولات دارد. در خرید شلوار کتان مردانه امکان مقایسه قیمت برای شما وجود دارد و انواع شلوار پارچه‌ای مردانه جدید را می‌توانید خریداری نمایید.

سفارش شلوار پارچه ای و کتان مردانه به صورت اینترنتی از سال ست

در خرید اینترنتی شلوار پارچه‌ای و کتان یکی از دغدغه‌های مشتریان انتخاب سایز مناسب است. در فروشگاه اینترنتی سال‌ست برای هر شلوار راهنمای سایز مجزا قرار داده شده است. برای انتخاب سایز مناسب عرض کمر شلواری که کاملا فیت است را اندازه بگیرید و با اندازه‌های درج شده در راهنمای سایز مقایسه نمایید. اگر نیاز به مشاوره همکاران ما داشتید لطفا با پشتیبانی در ارتباط باشید. لازم به ذکر است امکان مرجوع کالا تا 7 روز پس از تحویل سفارش در صورت رعایت نمودن شرایط مرجوعی وجود دارد.

اطلاع از پیشنهاد‌های‌ ویژه
سال‌ست را دنبال کنید
× پشتیبانی سال‌ست