شلوار اسپرت مردانه

شلوار اسپرت مردانه

شلوار اسپرت مردانه؛ خرید جدیدترین مدل های شلوار اسلش مردانه 2022

نمایش دادن همه 10 نتیجه

یکی از ملزومات ایجاد استایل اسپرت خرید شلوار اسلش مردانه و شلوار اسپرت مردانه است. امروزه آقایان برای گردش و سفر تمایل زیادی به پوشیدن شلوار راحتی مردانه اسلش دارند. این نوع شلوارها به دلیل کشی بودن راحت هستند و علاوه بر راحتی شیک نیز هستند بنابراین پرطرفدار و کاربردی هستند.

با خرید شلوار اسپرت مردانه که با کفش راحتی مردانه یا کتانی اسپرت مردانه ست می‌شود در گردش و سفر می‌توانید استایل مورد علاقه خود را داشته باشید. خرید شلوار اسپرت مردانه و استفاده از آن به عنوان شلوار ورزشی نیز مرسوم است.

انواع شلوار اسلش، اسپرت و راحتی مردانه

این نوع شلواها معمولا از پارچه‌هایی با جنس پنبه کش تولید می‌شوند. کشی بودن سبب ایجاد حس راحتی می‌شود و الیاف پنبه‌ای به دلیل استحکام و جذب رطوبت زیاد سبب دوام شلوار و خنک ماندن حین پوشیدن یا ورزش کردن می‌شوند.

انواع شلوار اسلش مردانه در جنس‌های کتان و جین نیز تولید می‌شوند. شلوار راحتی مردانه اسلش در مدل‌های مختلفی مانند دمپاکش، راسته، جذب و اسکینی فیت وجود دارند. با توجه به استایل مورد علاقه خود این شلوارها را می‌توانید با تیشرت، سویشرت و هودی ست کنید.

شلوار دمپاکش مردانه را از سایت سال‌ست می‌توانید خرید کنید.

قیمت شلوار اسپرت مردانه در بازار

برند محصول، طراحی و مدل، جنس پارچه به کار رفته در تولید محصول و کیفیت دوخت بر روی قیمت شلوار اسلش مردانه تاثیر گذار است. شلوار اسلش مردانه اورجینال معمولا به دلیل برند و کیفیت پارچه و طراحی قیمت بالاتری دارد.

خرید شلوار اسلش مردانه از فروشگاه اینترنتی سال ست

شما مشتریان عزیز می‌توانید قیمت شلوار اسپرت مردانه را در فروشگاه اینترنتی سال‌ست با سایر فروشگاه‌ها مقایسه نمایید و با خاطری آسوده خرید کنید. برای اطمینان از انتخاب سایز مناسب هر محصول به صورت مجزا جدول راهنمای سایز دارد. علاوه بر این تا 7 روز پس از دریافت سفارش فرصت مرجوع دارید.

اطلاع از پیشنهاد‌های‌ ویژه
سال‌ست را دنبال کنید
× پشتیبانی سال‌ست