بافت و پلیور مردانه

نمایش دادن همه 7 نتیجه

از اجزای جدا نشدنی استایل پاییزی و زمستانه انواع بافت، ژاکت و پلیور بافتنی مردانه است. این لباس‌ها برای استایل لایه‌ای که در ماه‌های سرد سال محبوبیت زیادی دارند بسیار کاربردی هستند.

لباس بافتنی مردانه

برای گرم ماندن در سرمای زمستان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آقایان پوشیدن لباس بافتنی است. برای خرید بافت مردانه ارزان پیشنهاد می‌کنیم از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی سال‌ست دیدن فرمایید.

انواع بافت، ژاکت و پلیور بافتنی

از بین انواع مدل‌های ژاکت و پلیور بافتنی مدلی را انتخاب کنید که علاوه بر ایجاد گرما و راحتی، مناسب استایل و تیپ شما نیز باشد.

پلیور و بافت مردانه یقه هفت

برای ست کردن با پیراهن مردانه مناسب هستند. در انواع جنس‌های بافت و سلانیک موجود است.

پلیور و بافت مردانه یقه گرد

مرسوم‌ترین مدل پلیور مردانه که علاوه بر ست شدن با پیراهن به تنهایی نیز پوشیده می‌شود.

بافت مردانه کلاه دار

این محصول برای تیپ اسپرت مناسب است. معمولا بافتهای حجیم با طرح درشت دارند که برای موقعیتهای غیر رسمی و گردشهای پاییزی دوستانه مناسب است.

پلیور مردانه زیپ دار

در بعضی از مدل‌ها یقه حالت نیم زیپ دارد. پلیور مردانه نیم زیپ برای ست اسپرت مناسب است.

ژاکت جلو باز مردانه

معمولا ژاکت با طرح و بافت درشت بیشتر برای موقعیت‌های غیر رسمی مناسب است و انواع ساده‌تر و ظریف‌تر آن برای موقعیت‌های رسمی مناسب است. ژاکت مردانه می‌تواند مدل زیپ ‌دار، دکمه دار و یا جلو باز باشد.

 

توصیه های مهم هنگام خرید بافت مردانه

یکی از نکات مهمی که در خرید بافت مردانه باید مورد توجه قرار گیرد طرح لباس بافتنی است. اگر اندام درشتی دارید از خرید بافت‌های حجیم با طرح درشت دوری کنید. این گونه طرح‌ها باعث چاق‌تر دیده شدن شما خواهد شد.

توجه به مدل یقه موردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. پلیور مردانه یقه هفت در انواع جنس‌های سلانیک و بافت برای ست کردن با پیراهن و پالتو مردانه بسیار مورد توجه است. پلیور مردانه یقه هفت را اگر به تنهایی می‌پوشید دقت کنید که یقه خیلی باز نباشد.

راحتی در هنگام پوشیدن برای بعضی از افراد مهم است. به این گونه افراد خرید ژاکت جلو باز مردانه و پلیور مردانه زیپ دار را پیشنهاد می‌کنیم.

خرید اینترنتی بافت و پلیور مردانه از فروشگاه سالست

برای اطلاع از قیمت پلیور مردانه و خرید بافت مردانه ارزان در روزهای سرد زمستانی نیازی به خارج شدن از منزل و مراجعه به فروشگاه‌های پوشاک ندارید. فروشگاه سال‌ست امکان خرید اینترنتی پلیور مردانه مارک دار با قیمت مناسب را با چند کلیک برای شما فراهم کرده است. با خرید ژاکت جلو باز مردانه به صورت اینترنتی در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید و از حراج‌ها زودتر آگاه می‌شوید.

اطلاع از پیشنهاد‌های‌ ویژه
سال‌ست را دنبال کنید
× پشتیبانی سال‌ست