شرایط بازگرداندن کالا طی 7 روز

شرایط بازگرداندن کالا طی 7 روز

هدف سال‌ست رضایت شما مشتریان عزیز است از این رو امکان مرجوع کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان دریافت کالا امکان پذیر است. در صورتی که تمایل به بازگرداندن کالای خریداری شده دارید، لطفاً پس از مطالعه شرایط بازگرداندن کالا طی 7 روز، با تیم پشتیبانی تماس حاصل نمایید. این تیم اقدامات و هماهنگی‌های لازم را در این خصوص انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است در تمامی موارد اعم از انصراف و یا مرجوع کالا به همراه داشتن رسید تحویل کالا، ملحقات و تگ و لیبل کالا ضروری است. در صورت جدا شدن تگ یا لیبل کالا، استفاده از کالا، خارج شدن کالا از حالت اولیه توسط مشتری، داشتن بوی عطر و بدن در مورد پوشاک و عدم انطباق با بسته ارسالی، امکان بازگرداندن کالا وجود نخواهد داشت.

درخواست مرجوع در صورتی پذیرفته می‌شود که لباس یا کفش فقط تست (پرو) شده باشند. بدیهی است خارج شدن لباس یا کفش از وضعیت اولیه و نو، وجود آثار پوشیدن، لکه یا پارگی و ساییدگی، داشتن بوی عطر یا بدن و جدا شدن ملحقات لباس از قبیل دکمه، مارک، برچسب یا لیبل مرجوع را ناممکن می‌سازد.

دریافت کالای دارای مشکل و ایراد، زدگی یا پارگی

در صورتی که کالای دریافتی دارای ایراد بود لطفاً حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان دریافت کالا با سال‌ ست تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید.

انصراف از خرید

اگر قبل از دریافت کالا از خرید خود منصرف شده‌اید ابتدا با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید (شماره تماس 66829467-021 ) تا تیم پشتیبانی نسبت به لغو سفارش اقدام نمایند. در صورتی که کالا ارسال نشده باشد لغو سفارش انجام خواهد شد و در صورت پرداخت آنلاین حداکثر پس از یک روز کاری هزینه عودت داده خواهد شد.

اما اگر کالا را دریافت نموده‌اید حداکثر تا 7 روز از زمان دریافت کالا، فرصت خواهید داشت تا کالا را مرجوع کنید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با تیم پشتیبانی خودداری فرمایید.

بدیهی است بازگرداندن کالا پس از تایید کارشناس پشتیبانی سال ست؛ و تنها در صورتی که کالا کاملا نو و در شرایط اولیه خود و پلمپ باشد امکان پذیر است. کالاهایی مانند لباس زیر و مایو به دلیل رعایت مسائل بهداشتی مشمول بازگرداندن کالا طی 7 روز نخواهند بود.

کالاهای غیر قابل تعویض و عودت

لباس زیر و مایو به دلیل رعایت مسائل بهداشتی غیر قابل عودت و تعویض می‌باشند.

شرایط کالا برای عودت

  • انواع لباس به غیر از مورادی که غیر قابل تعویض و عودت هستند باید به صورت کاملا نو، تمیز و پوشیده نشده، بدون اثر هرگونه بو، چروک، همراه با تمام متعلقات مانند دکمه، برچسب، مارک، تگ یا لیبل باشند.
  • در خصوص کفش، باید کفی آن سالم و تمیز باشد و آثار پوشیدگی و چروک در روی کفش اتفاق نیفتاده باشد.
  • انواع کیف، کوله و محصولات چرم در شرایطی که کالا کاملا سالم باشد و متعلقات آن همراه کالا باشد، قابل عودت خواهد بود.

لازم به ذکر است بررسی موارد ذکر شده توسط کارشناسان سال ست صورت می‌پذیرد و در صورت تایید کارشناسان کالا پذیرفته خواهد شد.

اطلاع از پیشنهاد‌های‌ ویژه
سال‌ست را دنبال کنید
× پشتیبانی سال‌ست